Blog firmy RODŁO Bytom. Nowości produkcyjne, pomysły oraz newsy ze świata tworzyw
Jak dopasować kostki wycieraczki do potrzeb?

Jak dopasować kostki wycieraczki do potrzeb?

Wycieraczki przemysłowe posiadają funkcje chroniące podłogę na stanowisku pracy w różnego rodzaju zakładach przemysłowych, magazynach i warsztatach. Profesjonalne wycieraczki modułowe powstają w wyniku połączenia ze sobą kilku mniejszych fragmentów. Są one sprzedawane w pojedynczych kostkach do samodzielnego montażu, co pozwala dopasować ich wielkość do własnych potrzeb oraz wielkości pomieszczenia. Dzięki nim możesz stosunkowo niskim kosztem stworzyć ciąg czyszczący w dużym obiekcie o wysokim natężeniu ruchu.

Pojedyncze kostki wycieraczki dostępne w sprzedaży są wyposażone po bokach w specjalne zaczepy służące do mocowania kolejnych sztuk kostek. Pozwalają one na samodzielny montaż, a tym samym na dopasowanie wielkości wycieraczki do indywidualnych preferencji.

Co więcej, szeroki wybór kolorów sprawia, że z pomocą kostek będziesz mógł podzielić powierzchnię swojej firmy na strefy pracy. Z takich wycieraczek korzystają nie tylko przedsiębiorstwa przemysłowe. Produkty te przeznaczone są dla praktycznie każdej branży. Chętnie z nich korzystają gospodarstwa domowe, sklepy, szkoły oraz hotele i gastronomia. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie warunki nie sprzyjają zachowaniu materiałowych wycieraczek w czystości. Z powodzeniem możesz je stosować zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup kostki wycieraczki?

Bardzo dobre właściwości wycieraczek polietylenowych wpływają na ich dużą popularność. Każda kostka wycieraczki wyposażona jest w liczne, sztywne wypustki zapewniające skuteczne czyszczenie obuwia. Kostki wycieraczki wykonuje się najczęściej z wysokiej jakości polietylenu, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i trwałe. Są również odporne na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych, wahania temperatur i ugniatanie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zachowają pierwotny kształt i strukturę przez bardzo długi czas.

Kostki wycieraczki wykonane z polietylenu są lekkie i mogą wytrzymywać spore obciążenia mechaniczne. Cechują się dużą łatwością w czyszczeniu, dlatego nadają się do pomieszczeń przemysłowych o wysokim stopniu zabrudzenia. Dzięki nim zminimalizujesz koszty czyszczenia budynku. Wykazują one także odporność na działanie kwasów i ciekłych związków organicznych, mają niski współczynnik przewodzenia prądu i dobre właściwości ślizgowe. To dlatego są tak chętnie wybierane w każdej branży.

Dodaj komentarz