Blog firmy RODŁO Bytom. Nowości produkcyjne, pomysły oraz newsy ze świata tworzyw
Jak oznaczać skrzynki w magazynach?

Jak oznaczać skrzynki w magazynach?

Najlepszym sposobem na oznaczenie skrzynek magazynowych jest wyposażenie ich w etykiety. Dzięki nim można uporządkować asortyment, szybciej dołożyć oraz wyjąć potrzebny towar, a co za tym idzie – znacznie sprawniej realizować zamówienia. Etykietowanie pojemników wydaje się czynnością wręcz banalną. Okazuje się jednak, że nawet tak nieskomplikowane zadanie można wykonać na różne sposoby. Jeśli chcesz poznać najlepsze z nich, czytaj dalej.

Do oznaczania skrzynek magazynowych mógłbyś wykorzystać na przykład naklejki (z kodem kreskowym, ceną czy nazwą produktu). Są one wytrzymałe, jednak odklejenie nalepki bez rozrywania jej graniczy z cudem. Poza tym na pojemnikach często zostają po nich brzydkie zabrudzenia. Innym sposobem jest użycie flamastra. Za jego pomocą napiszesz na ściance skrzyni nazwę przechowywanego w niej towaru. Napisy są dosyć trwałe, ale podczas czyszczenia pojemnika można je przez przypadek rozmazać. Ponadto niektórzy pracownicy będą mieć kłopot z rozszyfrowaniem niedbale wykonanych napisów. Jak zatem oznaczać pojemniki w magazynie?

Papierowe etykiety do skrzyń magazynowych

W naszym asortymencie znajdziesz papierowe etykiety do skrzyń magazynowych, które łatwo wsuniesz w okienko znajdujące się na przedniej ścianie kuwety. Jeśli z nich skorzystasz, nie będziesz musiał zdejmować skrzynki z regału, by zmienić jej oznaczenie. Wystarczy, że jednym ruchem wysuniesz etykietę i w jej miejscu umieścisz kolejny papierowy bloczek. To sprawi, że gdy zdecydujesz się na wymianę towaru znajdującego się w danej skrzyni, zaoszczędzisz czas przeznaczany na zmywanie napisów czy zrywanie naklejek.

Nasze etykiety do oznaczania kuwet magazynowych są wykonane z papieru o wysokiej gramaturze. To oznacza, że są one bardzo grube i nie rozerwiesz ich, nawet jeśli przez przypadek zbyt dynamicznie wyciągniesz je z okienka znajdującego się na pojemniku.

Jeśli kupiłeś już skrzynie magazynowe, które nie są wyposażone w okienka na etykiety, to wciąż możesz skorzystać z naszych produktów. Za pomocą taśmy klejącej przyczepisz papierowy bloczek na każdą kuwetę. Kupując u nas, w cenie zaledwie kilku złotych nabędziesz aż 100 etykiet.

Jak wykorzystać etykiety i skrzynie magazynowe do porządkowania asortymentu?

Nasze skrzynki magazynowe są dostępne w kilku kolorach. Pojemniki o danej barwie, np. niebieskie, możesz wykorzystać do stworzenia działu produktowego, w którym będą znajdować się, powiedzmy, narzędzia. W nim możesz utworzyć sekcje oznaczone papierowymi etykietami symbolizującymi kolejne rodzaje narzędzi: gwoździe, śrubki czy śrubokręty. Dzięki temu znacznie szybciej odnajdziesz potrzebny Ci asortyment, sprawniej przeprowadzisz inwentaryzację i nigdy nie pomylisz się, uzupełniając zapasy magazynowe. Ponadto uporządkowana kolorystycznie przestrzeń po prostu ładnie wygląda oraz sprawia, że przyjemniej się pracuje.

Dodaj komentarz