Blog firmy RODŁO Bytom. Nowości produkcyjne, pomysły oraz newsy ze świata tworzyw
Dlaczego warto kolorystycznie układać skrzynki magazynowe?

Dlaczego warto kolorystycznie układać skrzynki magazynowe?

Organizowanie przestrzeni wcale nie jest łatwym zadaniem, ale dzięki skrzynkom magazynowym możesz ułatwić sobie segregację produktów, a także usprawnić logistykę w firmie. Skrzynki na drobnicę wykonane są najczęściej z polipropylenu, co sprawia, że są lekkie i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Produkowane są w takiej formie, aby idealnie do siebie pasowały. Możesz je ułożyć obok siebie lub nałożyć jedno na drugie, co da Ci możliwość skorzystania z wielu praktycznych rozwiązań logistycznych nie tylko na dużej, ale także małej powierzchni. Aby skrzynki były ułożone stabilnie, musisz zaopatrzyć się w ramki do sztaplowania. Razem ze skrzynkami ułatwiają one utrzymanie porządku i zabierają niewiele miejsca pomieszczeniu. Co ciekawe, mają także dużą ładowność.

Wykorzystany do produkcji skrzynek polipropylen daje gwarancję podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu skrzynki magazynowe idealnie sprawdzają się w trudnych warunkach. Są niezwykle odporne nie tylko na uderzenia i zarysowania, ale także na odkształcenia oraz działanie temperatury i środków chemicznych. Na przedniej ścianie skrzynek znajduje się okienko na etykietę, co pozwala dokładnie oznaczyć zawartość pojemników oraz ułatwić sobie segregowanie produktów. Pojemniki te mają postać plastikowych kuwet, a wycięty bok i ładnie wykończone brzegi pozwalają na atrakcyjną prezentację towaru na półkach sklepowych. Z zalet skrzynek możesz korzystać nie tylko w magazynach, ale również w warsztatach samochodowych, sklepach i hurtowniach, biurach, różnego rodzaju serwisach, przydomowych garażach i gospodarstwach domowych.

Dlaczego warto kupić skrzynki magazynowe w kilku kolorach?

Mniejsze przedmioty przechowuje się dużo trudniej, gdy są luźno porozrzucane, dlatego najlepszym sposobem na ich uporządkowane są skrzynki magazynowe na drobnice. Są one dostępne w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu cała przestrzeń jest zagospodarowana, a także w różnych kolorach, co umożliwia posegregowanie przestrzeni i wpływa na dostosowanie ich do wizualnych potrzeb. Kolorowe plastikowe pojemniki umożliwiają szybką segregację produktów. Będą niezwykle przydatne nie tylko w dużych, ale także małych przestrzeniach. Dzięki nim możesz przypisać dany kolor pod określony produkt. Takie pojemniki pozwolą również wyodrębnić działy oznaczone odpowiednimi barwami. Przykładowo, umieszczając gwoździe w żółtych skrzynkach, śrubki w zielonych, a śrubokręty w niebieskich zagwarantujesz przejrzystość i sprawisz, że o wiele szybciej odnajdziesz potrzebny towar.

Taka segregacja narzędzi lub innych produktów zdecydowanie ułatwi i przyspieszy przygotowywanie paczek, kompletowanie towaru i jego odszukanie. Organizowanie przestrzeni nie jest prostym zadaniem, ale z kolorowymi skrzynkami magazynowymi będzie to dużo prostsze. Plastikowe skrzynki magazynowe dostępne w różnych wzorach, kolorach, wielkościach i pojemnościach z pewnością pozwolą Ci uporządkować i posegregować produkty, które do tej pory nie miały swojego miejsca i łatwo się gubiły.

Dodaj komentarz