Blog firmy RODŁO Bytom. Nowości produkcyjne, pomysły oraz newsy ze świata tworzyw
Jakie skrzynki plastikowe znajdą zastosowanie w przemyśle spożywczym?

Jakie skrzynki plastikowe znajdą zastosowanie w przemyśle spożywczym?

W przemyśle spożywczym pojemniki plastikowe są wykorzystywane m.in. do przechowywania i transportowania zapakowanej żywności: batoników, gum do żucia czy cukierków. Warto jednak wiedzieć, że wybierając odpowiedni rodzaj skrzynki magazynowej, można ułatwić sobie przygotowywanie paczek dla klienta, a nawet upiększyć ekspozycję sklepową. Jeśli chcesz dowiedzieć się, które pojemniki najbardziej przydadzą Ci się w podobnych sytuacjach, to zapraszamy do lektury.

Pracujesz w dobrze prosperującej hurtowni żywności i musisz szybko realizować rozmaite zamówienia? W takim razie artykułem, który ułatwi Ci wykonywanie codziennych obowiązków, będzie oferowany przez naszą firmę otwarty pojemnik plastikowy. Jego przednia ściana jest niższa od pozostałych boków. To sprawia, że nie musisz zdejmować pojemnika z regału, by wyjąć z niego batoniki czy cukierki. Ponadto na jego frontowej ściance znajduje się specjalne miejsce, w które można wsunąć etykietę. Dzięki temu możesz stworzyć w magazynie działy oznaczone karteczkami w danym kolorze, co znacznie ułatwi Ci wyszukiwanie potrzebnych produktów.

Mimo że nasze pojemniki plastikowe mają obniżoną przednią ścianę, to wciąż możesz je sztaplować. Dzięki temu nie będziesz musiał układać wszystkich skrzynek obok siebie, a zamiast tego stworzysz stabilny stos, oszczędzając miejsce na półkach. W ten sposób wykorzystasz dostępną przestrzeń w bardziej ekonomiczny sposób.

Pojemniki plastikowe dla sklepów

W takich miejscach jak sklepy warto korzystać z naszych pojemników wyposażonych w przednią, przezroczystą szybkę frontową. Umożliwia ona podglądanie zawartości pudełka, nawet gdy znajduje się ono na wysoko położonych półkach. Dzięki niej można szybko sprawdzić, czy w pojemniku znajduje się wystarczająca ilość produktów i – w razie konieczności – uzupełnić towar.

Szybka frontowa ma jeszcze jedną, istotną zaletę: wyrównuje wysokość przedniej ściany z pozostałymi bokami. To czyni ją doskonałym produktem do przechowywania niewielkich części: śrubek, nakrętek czy gwoździ – które można łatwo rozsypać, przechylając przez przypadek pojemnik.

Skrzynki magazynowe będą doskonałe nie tylko do przechowywania rozmaitych produktów spożywczych, ale również do wystawiania ich na półkach sklepowych. Intensywne kolory i solidne wykonanie pojemników sprawia, że wyśmienicie prezentują się one na regałach, eksponując przechowywane w nich towary.

Dodaj komentarz