Blog firmy RODŁO Bytom. Nowości produkcyjne, pomysły oraz newsy ze świata tworzyw
Czym charakteryzują się skrzynki magazynowe typu „4”?

Czym charakteryzują się skrzynki magazynowe typu „4”?

Skrzynki magazynowe typu „4” są często kupowane przez właścicieli dużych warsztatów samochodowych, hal magazynowych oraz hurtowni. Właściwości fizykochemiczne tych artykułów umożliwiają przechowywanie ich w rozmaitych warunkach: w temperaturze pokojowej, na świeżym powietrzu (nawet w upalne dni), a także w chłodniach. Czym charakteryzują się te produkty i co sprawia, że znajdziesz je w prawie każdym magazynie?

Istnieje wiele rodzajów skrzynek magazynowych. Pojemniki oznaczone numerem „4” to największe i najbardziej pojemne modele dostępne w naszej ofercie. Ich wymiary wynoszą 60 cm x 36 cm x 20 cm, a pojemność to imponujące 15 litrów! Możesz w nich zatem przechowywać nie kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt dużych kluczy mechanicznych, brzeszczoty czy nożyce ogrodowe.

Konstrukcja, która ułatwia pracę

Skrzynki plastikowe typu „4” można połączyć z pudełkami w tym samym rozmiarze oraz z mniejszymi pojemnikami, układając je w stabilne stosy. Takie rozwiązanie pozwala lepiej wykorzystać przestrzeń dostępną w magazynie. Na przedniej ścianie naszych skrzyń magazynowych znajduje się okienko na identyfikator. Możesz umieścić w nim etykiety, które ułatwią Ci segregowanie towarów i przyspieszą wyszukiwanie potrzebnych artykułów. Lekko wysunięte górne krawędzie sprawiają, że kuwety plastikowe można wygodnie przenosić. Nie będziesz mieć problemu również z wyjmowaniem z nich narzędzi, gdyż przednia ściana jest niższa od pozostałych boków skrzynki.

Właściwości fizykochemiczne pojemników magazynowych typu „4”

Konstrukcja skrzyń magazynowych typu „4” znacznie ułatwi Ci wykonywanie codziennych obowiązków. Warto jednak podkreślić, że to materiał, z którego zostały wykonane – czyli polipropylen – sprawia, że są one tak bardzo funkcjonalne. Dzięki temu, że oferowane pojemniki wyprodukowano z PP (polipropylenu):

  • są one odporne na uszkodzenia mechaniczne: zarysowania i uderzenia,
  • zachowują swoje właściwości nawet w skrajnych temperaturach (od +90 do -10 stopni Celsjusza),
  • można je składować na świeżym powietrzu: nie zaszkodzi im deszcz czy śnieg,
  • są niewrażliwe na działanie rozmaitych substancji chemicznych: olejów, smarów i detergentów.

Teraz znasz już zarówno konstrukcję, jak i właściwości naszych skrzynek magazynowych, więc zapewne zgodzisz się ze stwierdzeniem, że są to produkty, które przydadzą się niemal wszędzie. Jeśli chcesz nabyć jeden z nich, odwiedź sklep internetowy firmy Rodło.

Dodaj komentarz