Blog firmy RODŁO Bytom. Nowości produkcyjne, pomysły oraz newsy ze świata tworzyw
Przydomowy warsztat. Sposoby na utrzymanie porządku

Przydomowy warsztat. Sposoby na utrzymanie porządku

skrzynki plastik

W przydomowym warsztacie znaleźć można zarówno duże maszyny, jak i drobne akcesoria. Utrzymanie porządku w gąszczu śrub, gwintów, kołków oraz innych drobiazgów nie jest łatwe. Na szczęście z pomocą przychodzą metalowe regały i plastikowe skrzynki magazynowe.

W utrzymaniu porządku w przydomowym warsztacie pomogą regały.

System metalowych regałów to doskonały sposób na utrzymanie porządku w przydomowym warsztacie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo regały:

– śrubowe,
– wtykowe.

Oba wykonane są z bardzo wysokiej jakości blachy stalowej i pomalowane farbą proszkową. Regały śrubowe posiadają dodatkowo otwory w kątownikach. Dzięki nim możliwe jest montowanie półek w regałach zgodnie z bieżącymi potrzebami i rozmiarami znajdujących się na nich przedmiotów. Regały można łączyć w długie szeregi. Metalowe regały wtykowe z kolei wyprodukowane są z blachy ocynkowanej, a ich półki z płyty wiórowej. Nasze meble magazynowe są nie tylko stabilne i wytrzymałe, lecz również odporne na rdzę. Dobrze znoszą duże obciążenia. Zarówno regały wtykowe, jak i śrubowe są bardzo proste w montażu: nie wymagają ani specjalnych narzędzi, ani umiejętności.

Do przechowywania drobnych akcesoriów wybierz skrzynki magazynowe 

Kolejnym sposobem na utrzymanie porządku w przydomowym warsztacie jest przechowywanie drobnych akcesoriów w specjalnych skrzynkach magazynowych. Wykonane z polipropylenu są lekkie, a zarazem odporne na uszkodzenia. Proponowane przez nas skrzynki mogą stać obok siebie albo być nakładane jedna na drugą. W ten sposób, ustawiając je na metalowych regalach, zaoszczędzisz sporo miejsca na przestrzeni półki. Aby ułatwić Państwu korzystanie ze skrzynek magazynowych, stworzyliśmy do nich wiele dodatkowych akcesoriów, takich jak szybki frontowe, ramki do sztaplowania czy listwy montażowe do zawieszenia.

Zaprowadzenie porządku w przydomowym warsztacie znacznie ułatwi pracę. Mając odpowiednio poukładane i posegregowane narzędzia, będziecie mogli Państwo po nie sięgać w każdej chwili, bez gorączkowych poszukiwań.

Dodaj komentarz