Blog firmy RODŁO Bytom. Nowości produkcyjne, pomysły oraz newsy ze świata tworzyw
Jaka mata wejściowa sprawdzi się w zakładach przemysłowych?

Jaka mata wejściowa sprawdzi się w zakładach przemysłowych?

Maty wejściowe pomagają w utrzymaniu czystości na terenie obiektu, a także chronią przed poślizgnięciem się. Tego typu wycieraczki służą do oczyszczania, osuszania i dezynfekcji obuwia. Znajdują zastosowanie nie tylko w budynkach użyteczności publicznej, ale również w zakładach produkcyjnych. Umieszcza się je najczęściej w granicach ciągów komunikacyjnych, w strefach wejściowych i przy stanowiskach roboczych. Zabezpieczają one przed roznoszeniem zanieczyszczeń w obrębie dostępnej infrastruktury.

Maty wejściowe powinny znajdować się w każdym miejscu pracy. Warto zdecydować się na ich zakup, jeżeli chcesz poprawić bezpieczeństwo personelu, pomóc w utrzymaniu porządku wewnątrz obiektu, zwiększyć komfort pracowników czy zabezpieczyć podłoże przed zniszczeniem.

Wnętrza zakładów przemysłowych to specyficznego rodzaju przestrzeń, w której funkcjonalność musi się łączyć z estetyką, dlatego również maty wejściowe powinny charakteryzować się nie tylko wysoką wytrzymałością, lecz także estetyką wykonania. Na rynku dostępny jest szeroki wybór kolorów, co sprawia, że możesz dopasować matę do stylu wnętrza, potrzeb i preferencji. Poprzez połączenie kostek w różnych kolorach możesz tworzyć unikalne wzory, które dodatkowo podkreślą indywidualny charakter wycieraczki.

Postaw na matę wejściową wykonaną z tworzyw sztucznych!

W zakładach przemysłowych sprawdzą się maty wejściowe wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, które są odporne na działanie chemikaliów i substancji oleistych, oraz wyróżniają się wysoką chłonnością wilgoci i brudu. Dzięki swojej konstrukcji mogą pomieścić i zatrzymać znaczne ilości zanieczyszczeń wnoszonych do budynków, takich jak piasek, błoto i wilgoć. Są bardzo łatwe w montażu i przenoszeniu.

Wycieraczki sprzedawane są często w pojedynczych kostkach do samodzielnego montażu, co pozwala dopasować jej wielkość do potrzeb Klienta. Każda kostka wycieraczki wyposażona jest w liczne, sztywne wypustki zapewniające skuteczne czyszczenie butów. Dodatkowo posiada funkcje chroniące podłogę na stanowisku pracy w różnego rodzaju zakładach przemysłowych i warsztatach.

Modułowe maty wejściowe są bardzo wytrzymałe, co gwarantuje ich bezproblemowe użytkowanie i nienaganny wygląd przez długi czas. Czyszczenie takiej wycieraczki wejściowej jest niezwykle proste – wystarczy ją tylko spłukać wodą, aby pozbyć się zabrudzeń, jakie pozostały na jej powierzchni.

Dodaj komentarz