Blog firmy RODŁO Bytom. Nowości produkcyjne, pomysły oraz newsy ze świata tworzyw
Co można przechowywać w opakowaniach plastikowych typu wiaderka?

Co można przechowywać w opakowaniach plastikowych typu wiaderka?

Opakowania plastikowe typu wiaderka doskonale sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym, w którym posłużą jako pojemniki na śmieci, ale nie tylko. Przydatne będą również w zakładach produkcyjnych, warsztatach, gospodarstwach rolnych, podczas sprzątania i podczas prac remontowo-budowlanych. Sprawdź ich specyfikację oraz zastosowanie.

Czym charakteryzują się pakowania plastikowe typu wiaderka?

Oferowane przez nas grubościenne wiadra plastikowe mogą mieć pojemność pięciu lub czternastu litrów. Produkowane są z doskonałej jakości tworzywa sztucznego, charakteryzującego się wysoką wytrzymałością i doskonałą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Wszystkie dostępne w naszej ofercie wiaderka posiadają ergonomiczny uchwyt, dzięki któremu ich przenoszenie i transport nie nastręczają żadnych problemów. Praktyczny „dzióbek” z kolei ułatwia przelewanie cieczy oraz przesypywanie materiałów sypkich. Wiaderka mogą mieć wysokość 21, 22 lub 27,5 centymetrów i średnicę 15,5 lub 23 centymetrów. Sprawdź, co można przechowywać w opakowaniach plastikowych typu wiaderka.

Wiaderka to produkty wyjątkowo uniwersalne

W opakowaniach plastikowych typu wiaderka można zatem przechowywać i transportować różne materiały sypkie, powstałe w trakcie prac remontowych, a także gruz. Wykorzystywane są w tracie zbiorów owoców, na przykład jabłek, a także podczas grzybobrania. Oferowane przez nas wiaderka plastikowe produkowane są z materiałów, niewchodzących w reakcję z przechowywanymi w nich produktami. Dlatego też  mogą być wykorzystywane w branży chemicznej oraz spożywczej. Można w nich trzymać proszki oraz płyny, używane w trakcie domowych prac porządkowych lub w trakcie czyszczenia zakładów produkcyjnych. W oferowanych przez nas plastikowych wiaderkach można także przechowywać farby, masy bitumiczne, tynki oraz lakiery.

Nasze produkty znajdują również szerokie zastosowanie w branży spożywczej. Można przechowywać w nich bowiem większe ilości różnego rodzaju przetworów rybnych, owocowych, warzywnych oraz kiszonek. Składowane w nich przetwory mleczne, sosy czy przekąski nie stracą swojej świeżości ani smaku.

W naszej ofercie znajdziesz także wiele innych estetycznych i praktycznych wyrobów plastikowych, w  tym skrzynek, miseczek czy kompostowników.

Dodaj komentarz